Porozmawiaj z nami

Opinie

„Z efektów pracy INB Marketing jestem bardzo zadowolony. Na każdym etapie projektowania strony internetowej mojej firmy uzyskiwałem informację ile udało się już stworzyć i nad czym jeszcze pracują informatycy. Kontakt był częsty i bezproblemowy. Najważniejszy dla mnie jest teraz fakt, iż mogę liczyć na dalszą stałą współpracę i porady dotyczące funkcjonowania strony.
Do tej pory odpowiedzi na nurtujące mnie pytania szukałem w sieci lub poprzez kontakt ze znajomymi. Natomiast teraz wiem, że mogę zadzwonić do Pana Michała aby uzyskać szybką odpowiedź.

Henryk Gorząd
Właściciel firmy BUD-GIPS

„Można byłoby powiedzieć że Michała spotkałam w idealnym momencie w życiu i gdyby nie jego pomoc nie miałabym dziś takich efektów swojego istnienia w internecie gdyby nie on.
Jednym słowem – spotkało mnie wielkie SZCZĘŚCIE:)

To napewno nie ostatnie przedsięwzięcie które będę chciała z Michałem zrobić.
Polecam ! Do Was też może się takie SZCZĘŚCIE uśmiechnąć :)”

Agata Krzyżanek
Sklep ekologiczny Serce Natury

„Współpracuję z Michałem Janiszkiem permanentnie już dosyć długo i naprawdę muszę powiedzieć, że to specjalista najwyższych lotów. Potrafi bardzo szybko i kompleksowo znaleźć najlepsze rozwiązanie. Zawsze szuka sposobów a nie powodów. Razem szybko zawsze znajdujemy wyjście z każdej sytuacji. Korzystam praktycznie z bardzo szerokiego spektrum usług oferowanych przez Michała i widzę efekty ich działania w swoim sklepie. To naprawdę działa i przynosi niebagatelne korzyści. Naprawdę z czystym sumieniem polecam tego Specjalistę całej gamy usług internetowych”

Arkadiusz Kaznowski
Sklep piłkarski AROS-SPORT.COM

„Wspołpraca z Elżbieta Fijołek i Michałem Janiszkiem to sama przyjemność. Rzetelni, słowni a do tego uśmiechnięci.”

Monika Kowalczyk
Biuro Podróży Cool Tour

„Intensywny tydzień poszerzający wiedzę:) Szkolenia w ramach Kobiecy Lublin i Światowy Tydzień Przedsiębiorczości bardzo owocne  Szczególnie dzisiejsze prowadzone przez Michała Janiszka - osobiście polecam. Mimo, że Michała znam już jakiś czas nigdy nie było mi dane być na żadnym jego szkoleniu, do dzisiaj. Świetna atmosfera; konkretna, przydatna wiedza i świetne podejście to niezwykłe atuty tego co się dzisiaj zadziało:) Z czystym sumieniem mogę polecić Jego usługi wiedząc jakie ma podejście do ludzi i klienta. Na pewno nie jestem to moja ostatnia styczność:) Jak to sam Michał dzisiaj mówił: Klienci nie są skorzy do pochwał, bo tak to już jest, ale za to jak już któremuś się coś nie podoba to krzyczy na cały świat. Dzisiaj więc przełamuje stereotyp i chwalę sobie bardzo dzisiejsze spotkanie  Jeżeli ktoś potrzebuje strony internetowej, pomocy w e-marketingu czy szuka ciekawych i przydatnych szkoleń to jestem w 100% pewna, że się nie zawiedzie.”

Katarzyna Jankowska
Lifestyle z pasją

„Nie jestem przedstawicielem korporacji, nie jestem prezesem dużej spółki, nie jestem nawet mikro firmą. Jestem osobą, która szukała pomocy w wypromowaniu strony internetowej będącej urzeczywistnieniem mojej pasji, marzeń i dążeń. Nie mam dużego budżetu na reklamę, nie mam nawet 1000 zł miesięcznie na promocję, a jednak Michał pomógł mi. Mógł zrobić, to co robili inni – nie przyjąć zlecenia. Jednak przyjął je i od tego czasu mój portal nareszcie zaczął się rozwijać.

Nie sztuka wypromować sklep, serwis, czy portal internetowy dysponując pokaźnym budżetem. Każdy to potrafi. Nawet kiepski marketingowiec to potrafi. Prawdziwą sztuką jest osiągnięcie tego samego efektu przy mocno ograniczonych środkach. To wymaga od specjalisty od reklamy ambicji, żądzy wyzwań oraz ogromnych pokładów kreatywności.

Przekonaj się z Michałem.”

Stanisław Hyrnik
Właściciel portalu Polskie Piekiełko

„Bardzo dziękuję Michale za poświęcony mi czas! Godzina cennych porad, która zmieniła mój pogląd na pozycjonowanie mojej strony w Internecie i cenne wskazówki nt. marketingu na facebooku. Pozdrawiam serdecznie!”

Weronika Markiewicz
Właścicielka Markiewicz Studio

„Najlepiej zainwestowane 100 zł mojego życia! Wszystkie firmy twierdzą, że znają się na marketingu internetowym, ale tylko Pan Michał mi to udowodnił. Jak? Godzina bardzo konkretnych porad - 2 kartki wniosków, kilka godzin wdrażania pomysłów i… Więcej sprzedaży już pierwszego dnia, niż w całym poprzednim tygodniu. Żałuję, że tworząc serwis od razu nie skonsultowałem się z Panem Michałem. Znów sprawdza się - mądry polak po szkodzie. Polecam każdemu, kto poważnie myśli o internetowym biznesie.”

Damian Cangaris
Prezes firmy Biznes dla Ciebie

„Zleciłem Michałowi postawienie zaplecza pozycjonerskiego. W trakcie współpracy Michał doradził mi w wyborze hostingu, domen oraz odnośnie spraw związanych z tym zapleczem. Wszystkie prace wykonał szybko i profesjonalnie, a kontakt z nim jest bardzo dobry. Polecam wszystkim współpracę z młodym, ambitnym przedsiębiorcą jakim jest Michał.”

Piotr Idzik
http://skutecznetechnikimlm.pl/

„Michał przejął pozycjonowanie mojej strony po firmie, z którą nie dało się porozumieć, a ich działania doprowadziły do spadku poza 40 wyszukiwania. Dzisiaj moja strona na interesujące mnie frazy jest już w pierwszej 10. Cenię sobie osoby odpowiedzialne oraz zaangażowane, które wkładają całe serce w to co robią, taką osobą jest Michał, współpraca z nim to czysta przyjemność.”

Tomasz Telej
Właściciel  Instytutu Urody BONSAI

„Niezwykły młody człowiek – chyba tak można podsumować wrażanie, jakie wywarł na mnie Michał. Nigdy dotąd nie spotkałam tak ambitnej, a jednocześnie tak dojrzałej emocjonalnie, młodej osoby. Sposób myślenia Michała, jego pełne szacunku podejście do ludzi oraz niezwykły profesjonalizm uderza mnie za każdym razem, kiedy mamy sposobność ze sobą współpracować. Wszelkie przedsięwzięcia, do których zapraszał mnie Michał były zorganizowane na najwyższym poziomie. Współpracując z nim zawsze czuję się ważna, czuję, że docenia to co robię oraz że jest za to wdzięczny. Jeśli miałabym określić rys psychologiczny osoby, z którą chciałabym prowadzić biznes lub choćby współpracować, to Michał byłby jego kwintesencją. Z pełnym przekonaniem oraz w zgodzie z własnymi wartościami rekomenduję wszystkim współpracę z Michałem Janiszkiem.”

Monika Madejska
Trener, coach
Właścicielka FLOW

„Michał Janiszek to osoba, z którą współpracowałam przy projektach studenckich i była to przyjemność. Jego zaangażowanie,ść oraz chęć pomocy zawsze zapewniały terminowe i sumienne realizowanie zadań oraz ich wysoką jakość.”

Kamila Kruk,
Trener, coach
MagicKey.pl

„Co cenię w nim najbardziej? Ambicję i upór w dążeniu do celu. Zaimponował mi swoją asertywnością i charyzmą. Z czystym sumieniem stwierdzam, że wiele można się od niego nauczyc.”

Karolina Urban,
Koło Naukowe Ekonomistów UMCS

„Do dziś pamiętam wrażenie jakie na mnie wywarł gdy się po raz pierwszy spotkaliśmy - rzeczowy, zorganizowany, a do tego umiejący zjednać sobie wszystkich na około bez wyjątku. To wrażenie jak i współpraca pozostała do dziś, nie tylko na gruncie zawodowym ale i osobistym. Myślę, że czeka nas jeszcze wiele projektów przy który wspólnie będziemy działać w imię rozwoju własnego i innych”

Anna Cybart
Prezes  Koła Naukowego Ekonomistów UMCS

„Pierwsze skojarzenie z Michałem to profesjonalizm. Wszystko, czego się podejmuje jest przemyślane, odpowiednio przygotowane i poparte mocnymi argumentami. Jest to młody businessman pełną piersią. W trudnych sytuacjach zawsze można liczyć na jego pomoc. Dodatkowo jest człowiekiem o dużym sercu, uwielbia ludzi, a ludzie uwielbiają go. W swoich organizacjach studenckich i podjętych biznesach jest autorytetem dla wielu młodych ludzi. Obecnie najważniejszym aspektem w budowaniu przedsiębiorczości jest zaufanie, a Michał bez wątpienia jest osobą, której warto zaufać.”

Elżbieta Fijołek
Właścicielka portalu Giełda Eventów

„Moja znajomość z Michałem rozpoczęła się od wspólnych treningów tańca towarzyskiego, już wtedy wiedziałem że mam do czynienia z wyjątkową osobą. Od tamtego czasu wielokrotnie miałem okazję z nim współpracować i mogę podkreślić że jest prawdziwym profesjonalistą, który w pełni oddaje się podejmowanym projektom, a współpraca z nim to czysta przyjemność.
Pozostałe cechy które cenię u Michała to zdecydowanie, zdrowa ambicja która prowadzi go we właściwym kierunku, pogoda ducha i pozytywne nastawienie do ludzi, oraz lojalność która sprawia że jest osobą godną zaufania.”

Kamil Mendzelewski
HDI - produkty finansowe

„Dziękuję Ci, Michale, za wszystkie cytaty! Każdego dnia wnioszą nową odcień zrozumienia rzeczywistości i przekonuję, że ktoś już kiedyś coś podobnego przeżywał i cos dobrego z tego wyszło. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.”

Nela Tracz
Uczestniczka kursu „Porcja Motywacji”

Współpracowaliśmy razem, jesteś moim klientem
i chcesz wyrazić swoją opinię?
Będę bardzo wdzięczny, jeśli zostawisz ją poniżej.

Napisane przez

Z wykształcenia ekonomista/finansista. Z zawodu przedsiębiorca. Z zamiłowania i pasji entuzjasta marketingu, szczególnie internetowego, autor licznych kursów e-learningowych, trener i coach biznesu. W wolnych chwilach gra z przyjaciółmi w piłkę nożną.