Porozmawiaj z nami

Email marketing zbuduje Twój autorytet!

Jesteś przedsiębiorcą posiadającym specjalistyczną wiedzę? Chcesz pomóc swoim klientom w rozwiązywaniu ich problemów? W tym artykule podzielimy się z Tobą tym w jaki sposób możesz wykorzystać email do zaprezentowania swojej firmy jako eksperta w danej branży.

Email-marketing-june2011

Jedną kluczowych kwestii jest wzbudzenie zaufania wśród klientów. To właśnie zaufanie jest głównym bodźcem skłaniającym klientów do zakupu produktów Twojej firmy bez porównywania ich z produktami konkurencji. Największym wyzwaniem dla przedsiębiorcy jest budowa wizerunku w długim okresie czasu, ponieważ nawet najmniejszy błąd może przynieść opłakane skutki. Dlatego warto starannie zaplanować działania, których skutkiem będzie uzyskanie dobrej opinii o firmie w długim okresie czasu. Email marketing jest świetnym sposobem na stworzenie profesjonalnego wizerunku lidera branżowego. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów wykorzystania email marketingu w budowaniu wizerunku eksperta w Twojej branży.

1. Określ swoją niszę

2. Wyróżnij się na tle konkurencji

3. Podziel się wiedzą i doświadczeniem

4. Komentuj wydarzenia w branży

5. Współpracuj z wpływowymi ludźmi z Twojej branży

6. Zaangażuj wszystkie kanały

7. Zachowaj regularność wysyłki

emailmarketing

Napisane przez

3 komentarzy

  1. Michał pisze:

    Witam wszystkich powiem wam szczerze e-mail marketing jest wspaniałą dziedziną. Można powiedzieć, że możemy zbudować swój autorytet, dzięki narzędziom jakie oferuje nam właśnie internetowy marketing podnieść sprzedaż, a także zbudować opinię eksperta. Jednak jak to mówią już wykwalifikowani eksperci nie będzie efektów jeśli nie będzie listy adresowej czyli złota internetu.

  2. Ogólnie internetowy marketing jest bardzo dobrym sposobem na wypromowanie firmy. W dzisiejszych czasach w dobie internetu to każdy z nas właśnie tam poszukuje informacji. E-mail marketingu jeszcze nie stosowałem ale może warto rozpocząć?

    • Email marketing pomaga dotrzeć do nowych klientów oraz przyczynia się do ocieplenia relacji z już pozyskanymi klientami. Największą skuteczność ma mailing przeprowadzany na własnej bazie stworzonej dzięki formularzowi zapisu na stronie, który polecam.

Dołącz do dyskusji, buduj swój wizerunek ekspercki
i zyskaj mocny link pozycjonerski.


Zasady komentowania:
1. Linki w komentarzach mają usunięty parametr "nofollow" = dostajesz mocny link pozycjonerski do swojej strony,
2. Autor komentarza = słowo kluczowe => usunięcie komentarza,
3. Maksymalnie 1 link wychodzący ze słowa kluczowego w treści komentarza,
4. Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
5. Komentuj, dyskutuj, baw się i rozszerzaj wiedzę:-)