Porozmawiaj z nami

Webinar jako sposób na budowanie wiarygodności

Zastanawiasz się, co zrobić, aby wzrosła Twoja sprzedaż? Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim wiarygodność. Przedstawiaj swoim słuchaczom, najlepsze informacje z danej dziedziny. Zbuduj pozycję eksperta i zyskaj wiarygodność. Dzięki wzbudzeniu zaufania u potencjalnych klientów zwiększysz sprzedaż swoich towarów bądź usług. Jak to zrobić? Poniżej przedstawimy kilka pomysłów na to, jak wzbudzić zaufanie u klientów.

NASA Visulization Explore (APP)

1. webinar z ekspertem

Nie trzeba być ekspertem od wszystkiego w danej dziedzinie, ponieważ ludzie nie zawsze darzą zaufaniem takie osoby. Każdy wie, że dużo łatwiej zostać ekspertem w wąskiej dziedzinie niż poznać ją dogłębnie. Ciekawym pomysłem jest pozyskanie specjalistów z różnych dziedzin i przekazanie wiedzy uczestnikom webinarów. W ten sposób stworzysz panel ekspercki a sam zostaniesz swojego rodzaju kuratorem wiedzy.

2. webinar z klientem

Dobrym sposobem na zareklamowanie swoich usług jest zaproszenie klienta, który już korzysta z Twoich usług i jest z nich zadowolony. Jest to lepsze rozwiązanie niż zwykła promocja produktu. Klient, który już zakupił produkt pozwoli zwizualizować korzyści jakie wynikają z jego zakupu. Ciężko wyobrazić sobie np. „świetną obsługę klienta”. Ale już zupełnie inaczej wygląda, gdy opowiada o niej klient, który miał konkretny problem. Rozmowa z jednym z zagorzałych zwolenników Twojego produktu pozwoli pozostałym uczestnikom wyobrazić sobie, jak to jest współpracować z Tobą.

3. Połączony webinar sprzedażowy

Znajdź osoby, które chcą coś sprzedać, a ich działalność jest powiązana z Toba ale nie stanowią dla Ciebie bezpośredniej konkurencji. Połączenie wypowiedzi różnych firm urozmaici Twój webinar, a uczestnicy zdobędą szersze informacje. Ten sposób zyskał wielu zwolenników wśród osób branży IT. Dodatkowo nagrywając spotkanie, każdy ze sprzedawców będzie mógł je wykorzystać ponownie.

Jest to zaledwie kilka pomysłów na budowanie zaufania poprzez webinary. Jeżeli stosujesz inne metody lub znasz inne przykłady podziel  się nimi w komentarzach.

Napisane przez

Bądź pierwszą osobą, która rozpocznie dyskusję.

Dołącz do dyskusji, buduj swój wizerunek ekspercki
i zyskaj mocny link pozycjonerski.


Zasady komentowania:
1. Linki w komentarzach mają usunięty parametr "nofollow" = dostajesz mocny link pozycjonerski do swojej strony,
2. Autor komentarza = słowo kluczowe => usunięcie komentarza,
3. Maksymalnie 1 link wychodzący ze słowa kluczowego w treści komentarza,
4. Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
5. Komentuj, dyskutuj, baw się i rozszerzaj wiedzę:-)