Porozmawiaj z nami

O mnie

Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania tancerz. Z zawodu przedsiębiorca, bloger, twórca e-kursów, specjalista od marketingu internetowego, e-biznesu i mediów społecznościowych. Zajmuję się prowadzeniem szkoleń z zakresu marketingu na facebooku, pozycjonowania, narzędzi Google do optymalizacji stron www, zwiększania i badania ruchu. Ponadto zajmuję się również e-mail marketingiem i wideo marketingiem. Pomagam firmom zwiększać sprzedaż i budować trwałe relacje z klientami.

Od pierwszego roku studiów nałogowy aktywista. Twórca i koordynator ogólnopolskiej konferencji „Euro coraz bliżej” oraz ogólnopolskiego seminarium biznesowego „Become the Expert” organizowanych w ramach Koła Naukowego Ekonomistów UMCS. Prezes KNE UMCS w latach 2009-2010 z licznymi sukcesami. Organizator licznych projektów dla studentów wspólnie z KNE UMCS i Forum Młodych Lewiatan. Założyciel Instytutu Nowoczesnego Biznesu.

Pomimo, że często bardzo wymagający i w pracy zorientowany na zadania, to uwielbia ludzi i kontakty z nimi. W chwilach wolnych od pracy lubi spędzić czas z przyjaciółmi w kameralnym gronie lub grając w piłkę nożną. Przyjazny, otwarty i pomocny to niektóre z moim cech.

W życiu swobodnie demonstruję swoje wartości i poglądy, ponieważ pomaga mi to automatycznie przyciągać do siebie tych, którzy najbardziej nadają się do współpracy ze mną i odpycha tych, z którymi współpraca układałaby się źle. Wyznaję zasadę, że szaleństwem jest zachowywać się w ten sam sposób i oczekiwać innego rezultatu.

Mógłbym napisać o sobie tutaj jeszcze wiele, ale dopóki mnie nie znasz, mógłbyś w te słowa nie uwierzyć. Jeśli właśnie teraz w Twojej wyobraźni rysuje się obraz człowieka ambitnego, dążącego do osiągania swoich celów z uwzględnieniem potrzeb jego współpracowników, to jestem przekonany, że powinieneś się ze mną skontaktować. Być może, będzie to nasza szansa na owocną współpracę.

A teraz …, na Twojej twarzy niech pojawi się ciepły uśmiech :)